1. csütörtök Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 19:00 Elfújta a szél
2. péntek Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 15:00 Elfújta a szél
  Operettszínház 19:00 Elfújta a szél
3. szombat Operettszínház 15:00 Elfújta a szél
4. vasárnap Operettszínház 15:00 A víg özvegy
  Operettszínház 19:00 A víg özvegy
6. kedd Operettszínház 17:00 A víg özvegy
7. szerda Operettszínház 19:00 Rebecca
8. csütörtök Operettszínház 19:00 Rebecca
9. péntek Operettszínház 15:00 Rebecca
  Operettszínház 19:00 Rebecca
  Kálmán Imre Teátrum 19:30 Levelek otthonról - Jávori Ferenc „Fegya” szerzői estje
10. szombat Operettszínház 15:00 Ördögölő Józsiás
  Operettszínház 19:00 Ördögölő Józsiás
  Kálmán Imre Teátrum 19:30 Levelek otthonról - Jávori Ferenc „Fegya” szerzői estje
11. vasárnap Operettszínház 11:00 Ördögölő Józsiás
  Operettszínház 15:00 Ördögölő Józsiás
  Kálmán Imre Teátrum 19:30 Levelek otthonról - Jávori Ferenc „Fegya” szerzői estje
12. hétfő Operettszínház 18:00 Mágnás Miska
13. kedd Operettszínház 18:00 Mágnás Miska
  Átrium 19:30 FRIDA
14. szerda Operettszínház 19:00 Marica grófnő
  Átrium 19:30 FRIDA
15. csütörtök Operettszínház 19:00 Marica grófnő
16. péntek Operettszínház 18:00 Marica grófnő
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 A Macskadémon
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
17. szombat Operettszínház 15:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Operettszínház 19:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 A Macskadémon
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
18. vasárnap Operettszínház 11:00 Oszi Boszi, a repülő nagyanyó
  Operettszínház 15:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Operettszínház 19:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 A Macskadémon
  Raktárszínház 19:30 Virágot Algernonnak
19. hétfő Operettszínház 15:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Operettszínház 19:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Raktárszínház 19:30 Virágot Algernonnak
20. kedd Operettszínház 19:00 Kékszakáll
  Átrium 19:00 Nők az idegösszeomlás szélén
21. szerda Operettszínház 19:00 Kékszakáll
  Átrium 19:00 Nők az idegösszeomlás szélén
22. csütörtök Raktárszínház 11:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 19:00 Kékszakáll
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 A Macskadémon
  Átrium 19:00 Nők az idegösszeomlás szélén
23. péntek Raktárszínház 17:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 19:00 Kékszakáll
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 A Macskadémon
24. szombat Raktárszínház 11:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Raktárszínház 15:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 15:00 Luxemburg grófja
  Operettszínház 19:00 Luxemburg grófja
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 A Macskadémon
25. vasárnap Operettszínház 11:00 Luxemburg grófja
  Raktárszínház 11:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 15:00 Luxemburg grófja
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Dorian Gray
26. hétfő Raktárszínház 17:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Kálmán Imre Teátrum 19:30 EGY majdnem KOMPLETT SZTÁR - Nádasi Veronika estje
27. kedd Kálmán Imre Teátrum 19:30 EGY majdnem KOMPLETT SZTÁR - Nádasi Veronika estje
28. szerda Kálmán Imre Teátrum 19:00 Dorian Gray
29. csütörtök Operettszínház 19:00 Én és a kisöcsém
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Dorian Gray
30. péntek Operettszínház 19:00 Én és a kisöcsém
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Dorian Gray
31. szombat Operettszínház 15:00 Én és a kisöcsém
  Operettszínház 19:00 Én és a kisöcsém
A Budapesti Operettszínház a műsor- és szereplőváltoztatás jogát fenntartja!
rendezvenyhelyszinek.hu