1. hétfő Operettszínház 20:30 Újévi Gála
4. csütörtök Operettszínház 19:00 Rebecca
5. péntek Operettszínház 19:00 Rebecca
6. szombat Operettszínház 15:00 Rebecca
  Operettszínház 19:00 Rebecca
7. vasárnap Operettszínház 15:00 Rebecca
  Operettszínház 19:00 Rebecca
8. hétfő Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
9. kedd Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 19:00 A víg özvegy
10. szerda Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 19:00 A víg özvegy
11. csütörtök Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 19:00 A víg özvegy
12. péntek Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 19:00 Isten pénze
13. szombat Operettszínház 11:00 Oszi Boszi, a repülő nagyanyó
  Operettszínház 15:00 Isten pénze
  Operettszínház 19:00 Isten pénze
14. vasárnap Operettszínház 11:00 Isten pénze
  Operettszínház 15:00 Isten pénze
15. hétfő Operettszínház 17:00 Isten pénze
17. szerda Operettszínház 19:00 A sevillai borbély
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
18. csütörtök Operettszínház 19:00 A sevillai borbély
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
19. péntek Operettszínház 17:00 A sevillai borbély
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Dorian Gray
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
20. szombat Operettszínház 11:00 Ördögölő Józsiás
  Kálmán Imre Teátrum 15:00 Dorian Gray
  Operettszínház 19:00 Ördögölő Józsiás
21. vasárnap Operettszínház 11:00 Ördögölő Józsiás
  Operettszínház 15:00 Ördögölő Józsiás
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Dorian Gray
22. hétfő Kálmán Imre Teátrum 19:00 Dorian Gray
23. kedd Operettszínház 19:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Raktárszínház 19:30 Virágot Algernonnak
24. szerda Operettszínház 18:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Szeretni bolondulásig - Egy FÉNYES est
  Raktárszínház 19:30 Virágot Algernonnak
25. csütörtök Operettszínház 17:00 A Notre Dame-i toronyőr
26. péntek Operettszínház 19:00 A Notre Dame-i toronyőr
27. szombat Raktárszínház 11:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 15:00 Luxemburg grófja
  Operettszínház 19:00 Luxemburg grófja
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Riviera girl
28. vasárnap Operettszínház 11:00 Luxemburg grófja
  Raktárszínház 11:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 15:00 Luxemburg grófja
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Riviera girl
29. hétfő Raktárszínház 14:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 17:00 Marica grófnő
30. kedd Raktárszínház 17:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 19:00 Marica grófnő
A Budapesti Operettszínház a műsor- és szereplőváltoztatás jogát fenntartja!
rendezvenyhelyszinek.hu