1. szerda Operettszínház 19:00 Rómeó és Júlia
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
2. csütörtök Operettszínház 15:00 Rómeó és Júlia
  Operettszínház 19:00 Rómeó és Júlia
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
3. péntek Operettszínház 18:00 Rómeó és Júlia
  Átrium Film-Színház 19:30 FRIDA
4. szombat Operettszínház 15:00 Sybill
  Operettszínház 19:00 Sybill
  Átrium Film-Színház 19:30 FRIDA
5. vasárnap Operettszínház 15:00 A chicagói hercegnő
  Átrium Film-Színház 15:00 FRIDA
  Operettszínház 19:00 A chicagói hercegnő
  Átrium Film-Színház 19:30 FRIDA
6. hétfő Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
7. kedd Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 17:00 Lady Budapest
8. szerda Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 19:00 Lady Budapest
9. csütörtök Raktárszínház 10:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 14:00 Oszi Boszi, a repülő nagyanyó
  Operettszínház 18:00 Lady Budapest
10. péntek Operettszínház 19:00 Marica grófnő
  Átrium Film-Színház 19:00 Nők az idegösszeomlás szélén
11. szombat Operettszínház 15:00 Marica grófnő
  Átrium Film-Színház 15:00 Nők az idegösszeomlás szélén
  Operettszínház 19:00 Marica grófnő
  Átrium Film-Színház 19:00 Nők az idegösszeomlás szélén
  Raktárszínház 19:30 A régi nyár
12. vasárnap Operettszínház 11:00 Marica grófnő
  Operettszínház 15:00 Marica grófnő
  Átrium Film-Színház 15:00 Nők az idegösszeomlás szélén
  Átrium Film-Színház 19:00 Nők az idegösszeomlás szélén
  Raktárszínház 19:30 A régi nyár
14. kedd Operettszínház 17:00 Mágnás Miska
15. szerda Operettszínház 19:00 Mágnás Miska
16. csütörtök Operettszínház 19:00 Mágnás Miska
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
17. péntek Operettszínház 19:00 Marie Antoinette
18. szombat Operettszínház 11:00 Oszi Boszi, a repülő nagyanyó
  Operettszínház 15:00 Marie Antoinette
  Operettszínház 19:00 Marie Antoinette
19. vasárnap Operettszínház 15:00 A Szépség és a Szörnyeteg
  Operettszínház 19:00 A Szépség és a Szörnyeteg
20. hétfő Raktárszínház 19:30 Jövőre, Veled, Itt!
21. kedd Raktárszínház 19:30 Jövőre, Veled, Itt!
22. szerda Raktárszínház 19:30 Jövőre, Veled, Itt!
23. csütörtök Operettszínház 19:00 Ének az esőben
24. péntek Operettszínház 19:00 Ének az esőben
25. szombat Operettszínház 11:00 Musicalmesék
  Operettszínház 15:00 Ének az esőben
  Operettszínház 19:00 Ének az esőben
26. vasárnap Operettszínház 11:00 Ének az esőben
  Operettszínház 15:00 Ének az esőben
29. szerda Raktárszínház 19:30 Virágot Algernonnak
30. csütörtök Raktárszínház 19:30 Virágot Algernonnak
31. péntek Operettszínház 19:00 A víg özvegy
  Raktárszínház 19:30 Virágot Algernonnak
A Budapesti Operettszínház a műsor- és szereplőváltoztatás jogát fenntartja!