1. vasárnap Raktárszínház 11:00 Erdei kalamajka
  Operettszínház 15:00 Marica grófnő
  Operettszínház 19:00 Marica grófnő
4. szerda Operettszínház 15:00 Abigél
  Operettszínház 19:00 Abigél
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Kreatív kapcsolatok
5. csütörtök Operettszínház 15:00 Abigél
  Operettszínház 19:00 Abigél
6. péntek Operettszínház 19:00 A Csárdáskirálynő
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Kreatív kapcsolatok
7. szombat Operettszínház 15:00 A Csárdáskirálynő
  Operettszínház 19:00 A Csárdáskirálynő
8. vasárnap Operettszínház 11:00 Musicalmesék
  Operettszínház 15:00 A Csárdáskirálynő
  Operettszínház 19:00 A Csárdáskirálynő
11. szerda Kálmán Imre Teátrum 19:00 Riviera girl
12. csütörtök Kálmán Imre Teátrum 19:00 Riviera girl
13. péntek Operettszínház 19:00 A víg özvegy
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Riviera girl
14. szombat Operettszínház 15:00 A víg özvegy
  Operettszínház 19:00 A víg özvegy
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Riviera girl
15. vasárnap Operettszínház 15:00 A víg özvegy
  Operettszínház 19:00 A víg özvegy
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Riviera girl
16. hétfő Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
17. kedd Operettszínház 19:00 Lady Budapest
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
18. szerda Operettszínház 18:00 Lady Budapest
  Raktárszínház 19:30 Lili bárónő
19. csütörtök Operettszínház 19:00 Lady Budapest
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Swingoperett – Homonnay Zsolt, Laki Péter, Lévai Enikő, Polyák Lilla, Szendy Szilvi
20. péntek Raktárszínház 11:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 15:00 Lady Budapest
  Operettszínház 19:00 Lady Budapest
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Swingoperett – Homonnay Zsolt, Laki Péter, Lévai Enikő, Polyák Lilla, Szendy Szilvi
21. szombat Operettszínház 15:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Operettszínház 19:00 A Notre Dame-i toronyőr
22. vasárnap Raktárszínház 11:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 15:00 A Notre Dame-i toronyőr
  Operettszínház 19:00 A Notre Dame-i toronyőr
23. hétfő Operettszínház 19:00 A Notre Dame-i toronyőr
24. kedd Raktárszínház 11:00 Szegény Dzsoni és Árnika
  Operettszínház 19:00 Operett Gála a Magyar Operett Napján
25. szerda Raktárszínház 17:00 Szegény Dzsoni és Árnika
27. péntek Operettszínház 19:00 A chicagói hercegnő
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Szeretni bolondulásig - Egy FÉNYES est
  Raktárszínház 19:30 Jövőre, Veled, Itt!
28. szombat Operettszínház 11:00 Oszi Boszi, a repülő nagyanyó
  Operettszínház 15:00 A chicagói hercegnő
  Operettszínház 19:00 A chicagói hercegnő
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Szeretni bolondulásig - Egy FÉNYES est
  Raktárszínház 19:30 Jövőre, Veled, Itt!
29. vasárnap Operettszínház 15:00 A chicagói hercegnő
  Operettszínház 19:00 A chicagói hercegnő
  Kálmán Imre Teátrum 19:00 Szeretni bolondulásig - Egy FÉNYES est
  Raktárszínház 19:30 Jövőre, Veled, Itt!
A Budapesti Operettszínház a műsor- és szereplőváltoztatás jogát fenntartja!
rendezvenyhelyszinek.hu