Társulat

Igazgatás - Művészeti vezetés

Kiss-B. Atilla

főigazgató

Pfeiffer Gyula

főzeneigazgató

Apáti Bence

balettigazgató

Somfai Péter

műszaki igazgató

Szabó Mónika

karigazgató

Fejes Beáta

megbízott üzemigazgató

Foczmann István

műszaki projektmenedzser

Fülöp Gergő

műszaki igazgató-helyettes

Mátrai Bori

művészeti főtitkár

Takácsy Tamás

zenekari igazgató

Lokody Mariann

közönségkapcsolati és szervezési osztályvezető

Művészek

Együtteseink

Örökös tagok

Feleki Kamill

Felföldi Anikó

Foczmann István

Gerő Zsuzsa

Gránicz László

Haraszti Géza

Hegedűs Zsóka

Horváth Erzsi

Kállai István

Kovács Zsuzsa

Langer Ede

Latabár Kálmán

Lehoczky Zsuzsa

Mága Zoltán

tiszteletbeli örökös tag

Medgyesi Mária

Mérei Levente

Németh Marika

Németh Sándor

Novák Ica

Oszvald Marika

Pál Gábor

tiszteletbeli örökös tag

Petress Zsuzsa

Rátonyi Róbert

Szabó Antal

Szabó Jánosné

Szajkó József

Székelyhidi János

Szinetár Miklós

Szirtes György

Tiboldi Mária

Vámos László

Zentai Anna

Művészeti munkatársak

Angyal Márta

Játékmester

Axmann Péter

korrepetitor, zenei munkatárs

Balogh Veronika

ügyvezető igazgatói asszisztens

Barta Gábor

korrepetitor

Barta Viktória

koreográfus

Bedi Józsefné Katalin

nézőtéri felügyelő helyettes

Benkő Gyula

zenekari titkár

Bori Tamás

játékmester

Csaba Laura

marketingasszisztens

Cseh Dalma

főigazgató művészeti asszisztense

Gergely Atilla

rendezőasszisztens

Hegedűs Zsóka

főigazgatói tanácsadó

Hermann Szabolcs

karmester, korrepetitor

Katzenbach Klaudia

produkciós asszisztens

Káldi Bernadett Imola

rendezvényszervező asszisztens

Király Anna

főügyelő

Kovács Adrián

korrepetítor, karmester

Kovács Eszter

igazgatósági titkárságvezető

Lenchés Márton

rendezőasszisztens

Makk Zsuzsanna

nézőtéri felügyelő

Mihalics János

korrepetitor, zenei munkatárs

Mikó Bea

fősúgó

Mirtse Réka

koreográfus asszisztens

Nagy Bea

rendezőasszisztens

Nagy Sylvia

művészeti titkár

Puskás Dóra

korrepetitor, zenei munkatárs

Rónai Pál

karmester

Sándor Kata

zenekari ügyelő

Sárdi Petra

rendezvényszervező

Szekeres László

korrepetitor, zenei munkatárs

Szikora Dominika

marketingasszisztens

Szűts Rita

tánckarvezető

Tóth Márk

zenekari ügyelő

Tucker András

játékmester

Weidinger Amelie

Produkciós menedzser

Lőcsei Jenő

koreográfus

Bolba Tamás

karmester

Galambos Attila

műfordító, irodalmi munkatárs,

Velich Rita

vezető jelmeztervező

Túri Erzsébet

díszlet- és jelmeztervező

Rogács László

játékmester

Sárdi Mihály

igazgatói főtanácsadó

Somogyi Szilárd

szövegíró, rendező

Gazdasági munkatársak

Árminiczki Judit

pénzügyi és számviteli csoportvezető

Bíró Kata

szervező

Borhi Anita

kontroller

Bori Márta

gazdaságiigazgató-helyettes

Debreceni Hajnalka

bér- és munkaügyi csoportvezető

Erben Lászlóné Szilvia

adótanácsadó

Fejes Krisztina

pénzügyi ügyintéző

Fesztbaum Erika

gazdasági titkársági adminisztrátor

Goldringné Gutyina Edit

közbeszerzési referens

Hajdó Bence

kontoller

Hornyák Nóra

bérszámfejtő

Lucz Jarmila

közönségkapcsolati és szervezési osztályvezető-helyettes

Margittai Krisztina

pénzügyi ügyintéző II.

Mészáros Éva

szervező

Nagy Gabriella

főpénztáros

Néber Tímea

kézbesítő

Németh Sándor Gézáné Dóra

pénzügyi ügyintéző

Pap Beatrix

pénzügyi ügyintéző

Rajkovics Zoltánné Márta

jegypénztáros

Sándor Kata

szervező

Szabó Nikolett

szervező

Szeder Zsuzsa

jegypénztáros

Szepesi Anita

munkaügyi előadó

Szőlősi Gabriella

munkaügyi ügyintéző

Tarcsiné Varga Andrea

pénzügyi ügyintéző

Tóthné Horuczi Györgyi

gazdaságiigazgató-helyettes

Ványi Viktória

szervező

Zátony Beáta Dorottya

bérszámfejtő

Műszaki stáb

Ajtai Norbert

hangmérnök

Alberty Kristóf

Világosító, videó technikus

Asbót Erika

fodrász

Ács József

férfi szabó

Bakos Tímea

fodrász

Balogh Róbert

díszítő

Barad Dávid

fővilágosító-helyettes

Bányár Bálint

díszítő

Beke Ferencné

női szabó

Bodor Ákos

fővilágosító-helyettes

Bodor Noémi

főszabász

Bohács Tibor

díszítő

Bohács Zsolt

díszítő

Bohácsné Tóth Erzsébet

öltöztetőtár-vezető

Bódi István

zsinórmester

Bükkösi Melinda Szilvia

mosónő

Csanádi György

díszítő

Csánki Szilárd

díszítő

Csiki Bálint

kelléktárvezető

Csömör László

díszítő

Csorba Zsolt

hangmérnök

Csutorás János

világosító

Dániel Erika

szabász - női műhely

Dénes Domokos

szabász - férfi műhely

Detvenová Mária

öltöztető

Dombai László

zsinórmester

Donáth József

világosító

Dörflinger Éva

helyettes jelmezraktáros

Dravetz András

díszítő

Dreiszker József

fővilágosító, világosítótár-vezető

Ecseki Gréta

női szabó

Elek Zsombor

hangosító

Engler Martin József

hangosító

Fancsali Szabina

fodrász

Ferenczi Veronika

öltöztető

Forgács Lilla

öltöztető

Füredi Annamária

kelléktár-vezető

Gadó Gábor

zenekari berendező

Gebei Tamás

díszítő

György Zsófia

fodrász

Held Péterné

szabász - női műhely

Honfi Norbert

díszítő

Horcsin Dénes

világosító

Hudák Andrea

fodrász

Ilyés György

bútortár-vezető

Jenei Petra

jelmeztárvezető

Juhász Csaba

villanyszerelő

Kaptás Gabriella

női szabó

Katona Máté

világosító, videó technikus

Keján-Falvi Zsuzsa

öltöztetőtár-vezető helyettes

Kemecsei Gyula

zenekari berendező - tárvezető

Király Márton

kárpitos

Kissné Balák Tímea

Jelmezkivitelező asszisztens

Kocsonya Gábor

bútoros

Koncsek Ferenc

színpadmester

Kun Zsuzsa

öltöztető

Kunák Ilona

öltöztető

Lakatos Erika

mosónő

Lakatos Katalin

fodrász

Lázár Gáborné

mosodai alkalmazott

Leitmann Éva

kellékes

Maczkó István

színpadmester

Martin Gvendolin

mosodai alkalmazott

Mészáros András

raktáros

Mihály Bálint

szabász - férfi műhely

Molnár Krisztián

díszítő

Molnár Veronika

öltöztető

Monori Pál

bútoros

Nagy Csaba

zenekari berendező

Németh Péter

díszítő

Novák Angelika

fodrász

Novota Katalin

jelmezraktáros

Oláh Sándor

színpadmester

Parragh József

süllyedő mester

Pásztor Anikó

mosodai alkalmazott

Petroczki Júlia

fodrász

Préger Krisztián

színpadmester-helyettes

Rózsavölgyi Richárd

világosító

Sándi Balázs

hangtárvezető-hangmérnök

Sárkány Lívia

öltöztető

Soós Tamás

hangtárvezető-helyettes

Sörös Zsolt

világosító

Szabó Zoltán

asztalos

Szakácsi Cintia

kellékes

Szász Barbara

női varroda

Székely János

férfi varroda - főszabász

Székely Katalin

férfi varroda - főszabász

Széplaki Nándor

díszítő

Szilágyi Anita Erzsébet

kellékes

Szőke Tamás

világosító

Sztebony András

bútoros

Tábori Károly

világosító

Tóth István

asztalos

Tóth Sándor

díszítő

Tróber Gyuláné

gondnok

Vékony Veronika

öltöztető

Veréb Diána

jelmezkivitelező

Vincze Brigitta

öltöztető

Visi Károly

bútoros

Wéber Tamás

világosító

Wittich Györgyné

szabász - női műhely

Zakar János

gépkocsivezető

Zilizi Tivadar

világosító

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X