Műsor

2022 április

1
Nagyszínpad
P, 19:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

2
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Bemutató II./4
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

3
Nagyszínpad
V, 15:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Bemutató I./3
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

4
Nagyszínpad
H, 19:00
Bérlet: Szerelem/3
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

5
Nagyszínpad
K, 19:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

6
Raktárszínház
SZE, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
Nagyszínpad
SZE, 17:00
Bérlet: Nethelyett/3
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Bérlet: Csajos/1
7
Nagyszínpad
CS, 19:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bérlet: Csajos/1
8
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

Nagyszínpad
P, 19:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

9
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

10
Nagyszínpad
V, 15:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

Nagyszínpad
V, 19:00
Frank Wildhorn

Jekyll és Hyde

11
Raktárszínház
H, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
12
Nagyszínpad
K, 17:00
Bérlet: Tisztelet bérlet/2
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Bérlet: Operett Aranyklub/4
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

13
Nagyszínpad
SZE, 17:00
Bérlet: Teátrum/3
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Bérlet: Operett Aranyklub/4
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

14
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/3
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bérlet: Operett Aranyklub/4
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

15
Nagyszínpad
P, 19:00
16
Nagyszínpad
SZO, 14:30
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Raktárszínház
SZO, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

17
Nagyszínpad
V, 14:30
Nagyszínpad
V, 19:00
Raktárszínház
V, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

19
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
20
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
21
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Fényes Szabolcs/2
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

22
Nagyszínpad
P, 15:00
zártkörű előadás
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Nagyszínpad
P, 19:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Raktárszínház
P, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

23
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Bérlet: Nagycsaládos/3
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/3
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

24
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Életet az éveknek/3
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Raktárszínház
V, 15:00
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

Nagyszínpad
V, 15:00
Bérlet: Vasutas II. bérlet/3
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Raktárszínház
V, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

26
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
K, 18:00
Bérlet: Felfedező/3
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

27
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

28
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

29
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 15:00
nyugdíjas előadás
30
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X