Műsor

2022 február

1
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
2
Raktárszínház
SZE, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
3
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
4
Raktárszínház
P, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Szenvedély/1
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

5
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Varázslat/3
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

6
Nagyszínpad
V, 15:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/1
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

7
Raktárszínház
H, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
8
Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Musical+/2
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

9
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Szerelem/2
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

10
Raktárszínház
CS, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Operett Aranyklub/3
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

11
Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Csajos/2
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

12
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

13
Nagyszínpad
V, 15:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

Nagyszínpad
V, 19:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

Raktárszínház
V, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

14
Raktárszínház
H, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

15
Kálmán Imre Teátrum
K, 18:00
Bérlet: Felfedező/3
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

16
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 18:00
Bérlet: Felfedező/3
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

17
Kálmán Imre Teátrum
CS, 14:00
diák előadás
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Kálmán Imre Teátrum
CS, 18:00
Bérlet: Felfedező/3
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

18
Kálmán Imre Teátrum
P, 18:00
Bérlet: Felfedező/3
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

19
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
SZO, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

20
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Operett délelőtt/2
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
V, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

21
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/2
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
H, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

22
Kálmán Imre Teátrum
K, 15:00
nyugdíjas előadás
23
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 15:00
nyugdíjas előadás
Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

24
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/1
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Nagyszínpad
P, 15:00
zártkörű előadás
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
P, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
26
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/3
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

27
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Vasutas I. bérlet/1
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
V, 15:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X