Műsor

2021 október

1
Nagyszínpad
P, 19:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

2
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

3
Nagyszínpad
V, 15:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

Nagyszínpad
V, 19:00
Arthur Kopit - Maury Yeston

Nine - Kilenc

7
Nagyszínpad
CS, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Operett Aranyklub/1
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

8
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
P, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

9
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

10
Nagyszínpad
V, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
V, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

13
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

14
Kálmán Imre Teátrum
CS, 15:00
diák előadás
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

15
Kálmán Imre Teátrum
P, 18:00
diák előadás
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

16
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

17
Raktárszínház
V, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

18
Raktárszínház
H, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

19
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

20
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

21
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Raktárszínház
CS, 15:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

22
Nagyszínpad
P, 19:00
Lehár Ferenc

A mosoly országa

23
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lehár Ferenc

A mosoly országa

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Bemutató II./2
Lehár Ferenc

A mosoly országa

24
Nagyszínpad
V, 15:00
Lehár Ferenc

A mosoly országa

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Bemutató/2
Lehár Ferenc

A mosoly országa

28
Nagyszínpad
CS, 19:00
29
Nagyszínpad
P, 19:00
30
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
31
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X