Ma 19:00
Kálmán Imre
Holnap 19:00
Kálmán Imre

Műsor

2020 március

1
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 18:00
2
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Páholy/4
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

3
Nagyszínpad
K, 15:00
zártkörű előadás
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Fényes Szabolcs/3
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

4
Nagyszínpad
SZE, 17:00
Bérlet: Operett barátok/2
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

5
Nagyszínpad
CS, 18:00
Bérlet: Zsöllye/4
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

6
Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Szerelem/2
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

7
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
V, 15:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

Nagyszínpad
V, 19:00
Gérard Presgurvic

Elfújta a szél

9
Raktárszínház
H, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

10
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Raktárszínház
K, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

11
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

12
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

13
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Raktárszínház
P, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

14
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Varázslat/2
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
15
Nagyszínpad
V, 15:00
Bérlet: Nagycsaládos/2
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/1
Kacsóh Pongrác

János vitéz

17
Raktárszínház
K, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

18
Raktárszínház
SZE, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

20
Nagyszínpad
P, 19:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

21
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

22
Nagyszínpad
V, 15:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Premier/4
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

23
Raktárszínház
H, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
H, 18:00
Bérlet: Felfedező/2
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

24
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
K, 15:00
diák előadás
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Musical+/2
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

25
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Csajos/2
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

26
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

27
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

28
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

29
Nagyszínpad
V, 11:00
Kálmán Imre Teátrum
V, 15:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
V, 15:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Nagyszínpad
V, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

30
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/3
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

31
Nagyszínpad
K, 15:00
zártkörű előadás
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Nagyszínpad
K, 19:00
Comden-Green-Freed-Brown

Ének az esőben

Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X