Ma 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus
Holnap 19:00
Kálmán Imre

Műsor

2020 december

1
Raktárszínház
K, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

2
Raktárszínház
SZE, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

3
Raktárszínház
CS, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
CS, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

4
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

5
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

6
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

Marica grófnő

7
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
8
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
9
Nagyszínpad
SZE, 17:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
10
Nagyszínpad
CS, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

11
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
P, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Raktárszínház
P, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

12
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

13
Nagyszínpad
V, 11:00
Bérlet: Vasutas/1
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
V, 15:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Raktárszínház
H, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

Raktárszínház
K, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

16
Raktárszínház
SZE, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

18
Nagyszínpad
P, 19:00
Raktárszínház
P, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

19
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bérlet: Varázslat/1
Raktárszínház
SZO, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

20
Nagyszínpad
V, 15:00
Nagyszínpad
V, 19:00
Raktárszínház
V, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

21
Kálmán Imre Teátrum
H, 18:00
diák előadás
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

22
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
K, 19:00
Bérlet: Operett Aranyklub/1
23
Nagyszínpad
SZE, 17:00
Bérlet: Páholy/1
25
Nagyszínpad
P, 15:00
Nagyszínpad
P, 19:00
26
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/1
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Bérlet: Nagycsaládos/1
27
Nagyszínpad
V, 15:00
Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Huszka Jenő/1
28
Nagyszínpad
H, 11:00
Nagyszínpad
H, 15:00
29
Nagyszínpad
K, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

30
Nagyszínpad
SZE, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

31
Nagyszínpad
CS, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
CS, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X