Holnap 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Műsor

2020 november

2
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

3
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

4
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Raktárszínház
SZE, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

5
Nagyszínpad
CS, 18:00
Raktárszínház
CS, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

6
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Nagyszínpad
P, 19:00
Raktárszínház
P, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

7
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Raktárszínház
SZO, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

8
Nagyszínpad
V, 11:00
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Raktárszínház
V, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

10
Nagyszínpad
K, 19:00
11
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
12
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

13
Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
P, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

14
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
SZO, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

15
Nagyszínpad
V, 15:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

Nagyszínpad
V, 19:00
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Raktárszínház
V, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

18
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

19
Nagyszínpad
CS, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

20
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
P, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

21
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

22
Nagyszínpad
V, 15:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

Nagyszínpad
V, 19:00
Szörényi Levente - Bródy János

István, a király

26
Nagyszínpad
CS, 19:00
Bérlet: Szenvedély/1
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Raktárszínház
CS, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

27
Nagyszínpad
P, 15:00
diák előadás
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
P, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Raktárszínház
P, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

28
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Raktárszínház
SZO, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

29
Nagyszínpad
V, 15:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
V, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X