Ma 19:00
Jávori Ferenc Fegya
Holnap 19:00
Jávori Ferenc Fegya

Műsor


4
Nagyszínpad
SZO, 11:00
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

5
Nagyszínpad
V, 15:00
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Huszka Jenő/2
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

6
Nagyszínpad
H, 17:00
Bérlet: Teátrum/4
Jávori Ferenc Fegya

Menyasszonytánc

7
Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

8
Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

9
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Raktárszínház
CS, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

10
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Nagyszínpad
P, 19:00
Bérlet: Szenvedély/2
Ábrahám Pál

Viktória

Raktárszínház
P, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

11
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Ábrahám Pál

Viktória

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Ábrahám Pál

Viktória

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Raktárszínház
SZO, 19:30
Bernard Slade-Stan Daniels

Jövőre, Veled, Itt!

12
Nagyszínpad
V, 15:00
Ábrahám Pál

Viktória

Nagyszínpad
V, 19:00
Ábrahám Pál

Viktória

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:00
14
Nagyszínpad
K, 17:00
Bérlet: Nethelyett/2
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
15
Nagyszínpad
SZE, 19:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

16
Nagyszínpad
CS, 15:00
zártkörű előadás
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Nagyszínpad
CS, 19:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

17
Nagyszínpad
P, 19:00
Mitch Leigh - Joe Darion - Dale Wasserman

La Mancha lovagja

Raktárszínház
P, 19:30
zártkörű előadás
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

18
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
V, 15:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Kálmán Imre Teátrum
V, 15:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Nagyszínpad
V, 19:00
Szirmai Albert

Mágnás Miska

Raktárszínház
V, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

20
Kálmán Imre Teátrum
H, 18:00
diák előadás
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

21
Nagyszínpad
K, 15:00
nyugdíjas előadás
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
K, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Kovács Adrián - Galambos Attila

A Pendragon-legenda

Raktárszínház
K, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

22
Nagyszínpad
SZE, 15:00
diák előadás
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kacsóh Pongrác

János vitéz

Raktárszínház
SZE, 19:30
Lajtai Lajos-Békeffi István

A régi nyár

24
Raktárszínház
P, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
P, 18:00
Bérlet: Felfedező/3
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
25
Raktárszínház
SZO, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
SZO, 15:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

26
Raktárszínház
V, 11:00
Lázár Ervin - Závada Péter - Szirtes Edina Mókus

Szegény Dzsoni és Árnika

Nagyszínpad
V, 15:00
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

Nagyszínpad
V, 19:00
Bérlet: Pesti Broadway/2
Richard Rodgers - Oscar Hammerstein II.

CAROUSEL - Liliom

28
Nagyszínpad
K, 17:00
Bérlet: Operett barátok/3
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Kálmán Imre Teátrum
K, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Raktárszínház
K, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

29
Nagyszínpad
SZE, 15:00
nyugdíjas előadás
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Bérlet: Musical+/3
Kálmán Imre

Csárdáskirálynő

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Raktárszínház
SZE, 19:30
David Rogers - Charles Strouse

Virágot Algernonnak

30
Kálmán Imre Teátrum
CS, 19:00
Bársony Bálint - Lőrinczy Attila

Amerikai komédia

Nagyszínpad
CS, 19:00
Kérdés esetén hívja a 06/1-3532172-es telefonszámot.
A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X